Bogyay Jolán emlékkönyve. 144. árverés / 24. Kikiáltási ár: 10 000 Ft Azonosító 97083 A nagyrészt magyar és német bejegyzések 1881 és 1889 között, -- néhány kivétellel -- Keszthelyen és Badacsonyban keltek. Slightly worn, gilt, contemporary cloth. Enyhén kopottas, aranyozott, korabeli vászonkötésben.