Böhm, (Lénárt) Leonhard

Geschichte des Temeser Banats. I-II. Theil(e) [egybekötve].

1861 Leipzig Otto Wigand

156. árverés / 44.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
101514

Hozzá:
Atlas zur Geschichte des Temeser Banats von --. Zwei Theile.
Leipzig, 1861. Otto Wigand. 1 színes, kihajt. térk.+XIIIt. (kőnyomatok) A táblákon a temesvári Hunyadi-várkastély, Lenau csatádi szülőháza, viseletek és ókori leletek láthatók.

Text in slightly worn, contemporary leather, plates in damaged hardpaper folder.
XVI+415+(1)+IV+(2)+324+48p.
A szövegkötet enyhén kopottas gerincű, korabeli bőrkötésben, a gerinc alján "A. M." monogrammal és kilencágú (grófi) koronával. A mellékletek enyhén sérült, kiadói papírmappában.