Bohuniczky Szefi
Az eszteregi hitbizomány
Bp. Nyugat156. árverés / 267.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101440
Inscribed copy. Worn, original cloth.
181+(2)p. Földi Mihálynak dedikált példány.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.