Bolond Istók. Humorisztikus képes hetilap. I. évfolyam.
1878 (Bp.) (Schlesinger és Wohlauer ny.)73. árverés / 85.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
66794
Bartók Lajos szerkesztette Don Pedrő álnéven.
Gazdagon illusztrált.
Viseltes, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Lakatos: 83.