Bolond Istók. XIV. évfolyam. 1891 Bp. (Franklin ny.) 73. árverés / 86. Azonosító 66806 Gazdagon illusztrált élclap. Bartók Lajos szerkesztette Don Pedrő álnéven. Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Lakatos: 83.