Bolond Istók. XIV. évfolyam.
1891 Bp. (Franklin ny.)78. árverés / 112.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
69755
Gazdagon illusztrált élclap. Bartók Lajos szerkesztette Don Pedrő álnéven.
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Lakatos: 83.