Bölöni Farkas Sándor
Útazás Észak Amerikában.
1834 Kolozsvár Tilsch64. árverés / 66.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 19 000 FtAzonosító
68089
(6)+346+(8)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. Belül foltos, néhány levele összefirkálva.