Bölöni Farkas Sándor
Útazás Észak Amerikában.
1834 Kolozsvár Tilsch66. árverés / 58.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
62699
(6)+346+(8)p. Első kiadás.
Sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben.