Bontz József
Keszthely város monográfiája
1896 Keszthely Farkas ny95. árverés / 31.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
73851
490+(4)p.+3t.+1 kihajt. mell.
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel.