Bornemissza Félix - Bartos Dezső
Magyarország és a tengerhajózás
1942 Bp. Kikötő-Tengerhajózás64. árverés / 65.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 2 400 FtAzonosító
68088
283+(3)p.+22t. (1 kétoldalas). Lapszámozáson belül Horthy Miklós felragasztott fényképével.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.