Boross Mihály
Gyászlapok a magyar szabadságharcz történetéből. Összeállitotta ---.
Székesfehérvárott Vörösmarty ny120. árverés / 95.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
80486
Rendkívül ritka.
(2)+133+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.