Boross Sándor
1924 Bp., Corvina (2)+123+(3)p. A kötetből hét névre szóló példány készült, melyek a cím egy-egy betűjét viselik. Ez az S jelzésű, Cavalloni József részére készült, dedikált példány. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranyozott lapszélekkel.
75. árverés / 344.
Árvaság