Borovszky Samu
A honfoglalás története. A művelt közönség számára irta: ---.
1894 Bp. Franklin93. árverés / 23.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
73417
176p.
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.