Borovszky Samu (szerk.)
Gömör-Kishont vármegye
Bp. Apollo Irodalmi T151. árverés / 22.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
99653
Slightly worn, painted, gilt, original cloth.
X+677p.+11t. (3 színes)+1 színes, kihajt. térk. (Magyarország vármegyéi és városai.)
Kopottas, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.