Borovszky Samu (szerk.)
Győr vármegye
Bp. Országos Monografia Társaság151. árverés / 23.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
99509
Painted, gilt, original cloth.
(8)+464p.+2 színes t.+2 színes, kihajt. térk. (Magyarország vármegyéi és városai.)
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.