Borsodi László
Őszi napsütésben. Képek, alakok a magyar vadászéletből.
Bp. Franklin-Társulat124. árverés / 440.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
82277
185+(2)p.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.