Borsszem Jankó. III. évfolyam. 105-120. szám [I. 2. - IV. 17.]
1870 Pest Deutsch ny73. árverés / 87.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
66805
Az egyes számok címlapjai színezettek.
171+(1)p. Példányunkból hiányzik 7 levél.
Sérült gerincű, korabeli vászonkötésben. Lakatos: 86.