A mű címe Borszék H.n., ny.n 12 képeslapból álló leporelló. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 124. árverés / 184. Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 Ft Kedvencekhez ad