Borszéky Soma
Székely vasutat a székelységnek
1905 Székelyudvarhelyt Betegh Pál és Társai ny158. árverés / 86.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
102460
Contemporary half cloth. Spine gilt.
135+(1)p.+4 kihajt. mell.+2 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.