A bortörvény (1893: XXIII. t.-cz.) ismertetése

1898 Bp., Pallas ny 56p. (A földivelésügyi m. kir. minister kiadványai. 9.) Kopottas, kiadói vászonkötésben.

97. árverés / 271.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 000 Ft

Hozzákötve: Csanády Gusztáv, dr.: Útmutatás a must és bor okszerü kezelésére kisebb szőlőbirtokosok számára. Különös tekintettel az 1893: XXIII. t.-cz. végrehajtására. Bp., 1899. Pallas ny. 176p. (A földivelésügyi m. kir. minister kiadványai. 19.)