A bortörvény (1893: XXIII. t.-cz.) ismertetése
1898 Bp. Pallas ny97. árverés / 271.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
74620
Hozzákötve: Csanády Gusztáv, dr.: Útmutatás a must és bor okszerü kezelésére kisebb szőlőbirtokosok számára. Különös tekintettel az 1893: XXIII. t.-cz. végrehajtására. Bp., 1899. Pallas ny. 176p. (A földivelésügyi m. kir. minister kiadványai. 19.)
56p. (A földivelésügyi m. kir. minister kiadványai. 9.)
Kopottas, kiadói vászonkötésben.