Bougaud, Emil(e)
1889 Gyoma, Kner 297+(2)p. (Kivonat a Kereszténység és korunk I. és V. kötetéből.) Gottermayer Nándor műhelyében készült, aranyozott, korabeli vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.17., Borda -- Haiman: 51.
85. árverés / 227.
A fájdalom. Irta ---. Kiadja Szentannai (Spett) Gyula.