Breznay Imre
Eger multjából
1926 Eger Egri Ny65. árverés / 65.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 1 300 FtAzonosító
62893
Rt. VIII+9-255+(1)p. (Az egri "GÁrdonyi-Társaság" kiadványai. 4. szám.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.