Breznay Imre
Eger a XVIII. században. I-II. kötet.
Eger Egri ny140. árverés / 33.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
95095
Contemporary cloth.
288p.; 336p. Dedikált példány.
Korabeli vászonkötésben.