Breznay Imre
Eger a XVIII. században. I-II. kötet.
Eger Egri ny65. árverés / 66.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
63083
288p.; 336p.
Kiadói papírborítóban, a második kötet gerince sérült. Körülvágatlan, részben felvágatlan példány.