Bródy Sándor
Az ezüst kecske. Díszítették magyar festők.
Bp. Pallas142. árverés / 30.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
96349
Richly gilt, original silk with cloth dust jacket. Front cover with metal plaquette. Slighlty worn.
(4)+150+(2)p.+22t. Dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói selyem-kötésben, vászonból készült védőborítóban. Az első kötéstábla bal felső részén fém plakettel. Felül aranymetszéssel. A kötéstáblák alsó peremén kopásnyomokkal.