Budapest. Prospekt der Stadt Ofen in Hungarn.
66. árverés / 374.
Kikiáltási ár: 24 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
63832
Sommer után metszette Eder. A XVIIIszázad végén készült rézkarc.
Mérete: 165 x 265 mm. Rózsa: 136. old.