Budapest. Prospettiva della real citta di Buda con li tre attachi.
66. árverés / 375.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
63899
Buda 1686-os ostromát ábrázoló rézkarc. Megjelent Manone "L' Ungheria venedicata..." (Milánó, 1686.) című művében.
Mérete: 155 x 390 mm. Sérült lap, kis hiányokkal. Rózsa: 152. old.