A budapesti társaság 1886 Bp Pallas. 62. árverés / 71. Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 1 500 Ft Azonosító 66907 XXIII+(1)+571p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.