Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. 1912.
1912 (Bp. Nyugat ny)67. árverés / 70.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
64425
369+(1)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A kötést és a címlapot, valamint az előzéklapokat Kozma Lajos tervezte.