Budapesti utmutató és cimtár. Rendőrségi zsebkönyv. 1929. IX. évfolyam.
1929 Bp Pallas.66. árverés / 61.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
63621
737+(20)p.+1 színes, kihajt. térk.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány levele összefirkált.