Bukvári Krida Naftali nagybani kanavász és Vigécz Jákó otazó levelei
Bp., Érdekes könyvtár 62+(2)p. Szövegközti rajzokkal. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
75. árverés / 441.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 7 000 Ft