Bunyitay Vincze

A Váradi püspökség története alapitásától a jelenkorig. I-IV. kötet.

Nagyvárad -- Debrecen (Franklin-Társulat ny. -- Kapisztrán ny.)

151. árverés / 29.

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
99489

A negyedik kötetben az előszó írója és a darab kiadója, Dr. Lindenberger János Rugonfalvi Kiss István történésznek szóló ajánló sorai olvashatók.

Worn, contemporary half cloth. Last in original paper. Two spines damaged.
X+473+(1)p.+2 kihajt. mell.; (4)+540p.+2 kihajt. mell.; (4)+536p.+XXXIVt. (3 kihajt., 1 színes)+1 színes, kihajt. térk.; 489p.+1t. Példányunkból hiányzik a második kötet egyik melléklete, valamint a harmadik kötet kihajtható térképe.
Az első három kötet erősen kopott, korabeli félvászon-kötésben, az utolsó darab kiadói papírborítóban. Két kötet gerince sérült.