Búsbach Péter, dr.
Egy viharos emberöltő. Korrajz. I-II. kötet.
Bp. Kilián (Athenaeum ny.)124. árverés / 107.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
81751
A szerző honvédszázadosként szolgált a szabadságharcban, a kötet tartalmazza 1848/49-es naplójegyzeteit.
(4)+352p.; IV+358p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.