Chamisso, Adalbert von
Schlemihl Péter csodálatos története. Ford.: Bálint Lajos.
1921 Bp. Genius95. árverés / 42.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
70301
107p.+8t. (Zádor István felragasztott kőrajzai) Számozott (45./50), a fordító és az illusztrátor által aláírt példány.
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel.