Cholnoky Jenő
Afrika. I-II. kötet.
Bp. Lampel73. árverés / 36.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
66863
(4)+267p.+1 színes térk.; (2)+267-488p.+1 színes térk. Gazdagon illusztrált. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.) Dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.