Cholnoky Jenő
Erdélyi képek
(Bp. Franklin149. árverés / 481.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
98765
Gilt, original half cloth.
164+(1)p.+14t. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.)
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.