Cholnoky Jenő
Erdélyi képek
(Bp. Franklin76. árverés / 226.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 800 FtAzonosító
68681
164+(1)p.+14t. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.)
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.