Chun Károly
Mélytengerek világa
Bp Lampel.66. árverés / 62.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 600 FtAzonosító
63493
(8)+280p.+14t.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. (A Magyar Földrajzi Társ. könyvtára. III.)
Díszesen aranyozott gerincű, rajzos, kiadói vászonkötésben.