Chyzer Kornél, dr.
Bártfa-fürdői emlékkönyv. Második kiadás.
1895 Eperjes Id. Divald Károly.65. árverés / 94.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
60671
1t.+62+(1)p.+13+XXVIIt. (kétold.)
Díszes, aranyozott, kiadói vászonkötésben, javított gerinccel.