Compagni, Dino
Krónika 1280-1312. Ford.: Rácz Miklós.
1902 Brassó Brassói Lapok64. árverés / 81.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
68092
199+(3)p. (Középkori krónikások II.)
Kopott, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.