Cox, (George) György
Görög regék. Második, javított kiadás.
1897 Budapest Franklin73. árverés / 37.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 800 FtAzonosító
66593
443p. Szövegközti ábrákkal.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.