Crosse, Andrew F.
Round about the Carpathians
1878 Edinburgh -- London W. Blackwood and Sons76. árverés / 227.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
68469
VIII+375p.+1 kihajt. térk. (enyhén szakadt)
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.