Crosse, Andrew F.
Round about the Carpathians
1878 Edinburgh -- London W. Blackwood and Sons81. árverés / 55.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
70327
VIII+375+24p.+1 kihajt. térk.
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. A gerince enyhén foltos, a térkép egy helyen szakadt.