Csáky Sándor
A huszadik század szakácsművészete. III. bővített kiadás.
1936 Bp. Petőfi78. árverés / 85.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
69477
A kollációban jelzett 61p. a mű mellékleteként megjelent, Marencich Ottó által összeállított "Szótár, különös tekintettel a szakácsművészet terén használatos francia szavak és kifejezések magyar, német és angol fordítására".
(8)+832+61p.+7t.
Kiadói vászonkötésben.