Csányi Ferencz
Lapok Somogymegye multjából
1889 Kaposvár Hagelman Károly ny136. árverés / 59.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 50 000 FtAzonosító
93765
Richly gilt, original cloth.
(4)+160+(1)p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.