Csaplovics, (János) Johann v(on)
Gemälde von Ungern. I-II. Theile.
1829 Pesth C. A. Hartleben91. árverés / 21.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
72954
A Lipszky nyomán készült térkép az ország nemzetiségi viszonyait szemlélteti.
(2)+VIII+345+(7)p.+1 színes, kihajt. térk.; (2)+V+(1)+334+(2)p.
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.