Császár Ferencz
Aradi vészlapok. Kiadta ---.
1844 Pesten ny.n146. árverés / 85.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97717
Contemporary, worn cloth. Gilt.
(2)+IV+408p.+3t.+2 mell. (kották)
Erősen kopottas, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.