Császár Ferencz
Utazás Olaszországban. I-II. kötet [egybekötve].
1844 Budán Emich93. árverés / 248.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
73642
XIV+(2)+252+VIII+(2)+265p. (--- szépirodalmi munkái. I-II.)
Korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. Szüry: 759.