Császárfürdői album. Szerkeszti Balázs Frigyes. Első évi folyam [unicus].

1863 Pest Kertész József ny

89. árverés / 83.

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Leütési ár: 50 000 Ft
72817

Elékötve: Nayad. Fürdői-album. Szerkesztik: Balázs Sándor, Huszár Imre és Rózsaági Antal. Első évfolyam [unicus]. Pest, 1863. Lauffer és Stolp. (4)+II+(2)+152p.+3t. (Rohbock acélmetszetei) Példányunkból egy acélmetszet hiányzik.

V+(3)+157+(3)p.+4t. (kőnyomatok)
Enyhén sérült, korabeli félvászon-kötésben. Az első mű néhány levele enyhén foltos.