Csekey István
Magyarország alkotmánya
1943 Bp. Renaissance118. árverés / 219.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
80061
260p.
Kiadói félvászon-kötésben. Az első kötéstábla közepén a Szent Korona aranyozott képével.